Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 4000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 3300MFPV_X |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Capacity cartridge | 4.000 sheets |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Korea |
| Width | 235 mm (9.17 ") |
| Depth | 345 mm (13.46 ") |
| Height | 145 mm (5.66 ") |
| Package length | 239 mm |
| Package width | 345 mm |
| Package height | 137 mm |
| Package weight | 1542.2 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.