Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 1500 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 6115MFP 6120V_N |
| Product colour | Yellow |
| Country of origin | Japan |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Width | 190 mm (7.41 ") |
| Depth | 465 mm (18.14 ") |
| Height | 125 mm (4.88 ") |
| Package length | 470 mm |
| Package width | 121 mm |
| Package height | 184 mm |
| Package weight | 907 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.