Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 15000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C230, C235 |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 145 mm (5.66 ") |
| Depth | 230 mm (8.97 ") |
| Height | 105 mm (4.1 ") |
| Weight | 180 g (0.4 lbs) |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 180 g |
| Package type | Box |
| Original | |
| Single pack |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.