Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 50000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 6700 |
| OEM code | 108R00971 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package width | 165 mm |
| Package depth | 430 mm |
| Package height | 135 mm |
| Package weight | 1315.4 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.