Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 10100 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | C7000V_DN C7000V_N |
| OEM code | 106R03758 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 95 mm (3.71 ") |
| Depth | 470 mm (18.33 ") |
| Height | 85 mm (3.32 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.