Back to Top
| Material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Connection to PC |
| Adjustable |
| Width | 320 mm (12.48 ") |
| Depth | 320 mm (12.48 ") |
| Height | 102 mm (3.98 ") |
| Weight | 1000 g (2.2 lbs) |
| Dimensions (WxDxH) | 350 x 340 x 120 mm |
| Package weight | 1100 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.