Back to Top
| Material | Aluminium |
| Product colour | Silver |
| Number of built-in cooling fans | 1 pc(s) |
| Foldable | |
| Adjustable | |
| Height adjustment | |
| Tilt angle range | 0 - 30 \u00b0 |
| USB powered |
| Width | 520 mm (20.28 ") |
| Depth | 317 mm (12.36 ") |
| Height | 241 mm (9.4 ") |
| Weight | 1133 g (2.5 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.