Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 3000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark CX725de Lexmark CX725dhe Lexmark CX725dthe Lexmark CS725de Lexmark CS720de Lexmark CS720dte Lexmark CS725dte |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Package width | 189.992 mm |
| Package depth | 160.02 mm |
| Package height | 73.66 mm |
| Package weight | 325.22573 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.