Back to Top
| Material | Steel |
| Product colour | Grey, White |
| Number of shelves | 3 shelves |
| Wheels mobility | Swivel |
| Width | 711.2 mm (27.74 ") |
| Depth | 508 mm (19.81 ") |
| Height | 850.9 mm (33.19 ") |
| Weight | 39000 g (85.98 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.