Back to Top
| Number of shelves | 3 shelves |
| Product colour | Black, Silver |
| Frame material | Steel |
| Shelves material | Metal |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Handle(s) |
| Width | 1047 mm (40.83 ") |
| Depth | 450 mm (17.55 ") |
| Height | 1047 mm (40.83 ") |
| Weight | 28304 g (62.4 lbs) |
| Package weight | 33565 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.