Back to Top
| Material | Steel |
| Product colour | Black, Silver |
| Maximum weight capacity | 136 kg |
| Number of shelves | 3 shelves |
| Width | 787.4 mm (30.71 ") |
| Depth | 457.2 mm (17.83 ") |
| Height | 965.2 mm (37.64 ") |
| Weight | 21318 g (47 lbs) |
| Package weight | 22679 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.