Back to Top
| Maximum screen size compatibility | 24 " |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 1 |
| Height adjustment type | Manual |
| Height adjustment |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Plastic |
| Product colour | Black |
| Width | 548 mm (21.37 ") |
| Depth | 175 mm (6.83 ") |
| Height | 348 mm (13.57 ") |
| Weight | 1542 g (3.4 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting type | Desk |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.