Back to Top
| Product colour | White |
| Maximum weight capacity | 4.5 kg |
| Compatibility | StyleView 40/41/42 StyleView 31/32 Neo-Flex WorkSpaces TeachWell MDP |
| Quantity | 1 |
| Width | 305 mm (11.9 ") |
| Depth | 203 mm (7.92 ") |
| Package dimensions (WxDxH) | 330 x 330 x 108 mm |
| Package weight | 2400 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.