Back to Top
| Product colour | Grey |
| Material | Metal |
| Compatibility | Cisco Catalyst IE3400 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package weight | 2000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
