Back to Top
| Product colour | White |
| Maximum weight capacity | 1.1 kg |
| Compatibility | Ergotron C50-3500-0, C50-3510-0 |
| Maximum pipe/tube diameter | 127 mm |
| Weight | 1000 g (2.2 lbs) |
| Width | 263 mm (10.26 ") |
| Depth | 134 mm (5.23 ") |
| Height | 310 mm (12.09 ") |
| Package width | 300 mm |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 1200 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.