Back to Top
| CAS latency | 16 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | PC/server |
| Memory voltage | 1.35,1.2 V |
| ECC | |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Product colour | Black |
| Height | 42 mm (1.64 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
