Back to Top
| CAS latency | 22 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | Notebook |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 2.0 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory channels | Single-channel |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
