Back to Top
| Type | Mount adapter |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | QNO-C8083R/C9083R, ANO-L6012R/L6022R/L6082R, ANO-L7012R/L7022R/L7082R |
| Diameter | 140 mm |
| Height | 13.2 mm (0.51 ") |
| Weight | 190 g (0.42 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.