Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Polycarbonate (PC), Zinc |
| Brand compatibility | Ubiquiti Networks |
| Compatibility | AI Theta Professional Lenses |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Diameter | 73.6 mm |
| Depth | 73.7 mm (2.87 ") |
| Weight | 100 g (0.22 lbs) |
| Quick installation guide |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.