Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 114 mm (4.45 ") |
| Depth | 123.8 mm (4.83 ") |
| Height | 31.5 mm (1.23 ") |
| Weight | 73 g (0.16 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.