Back to Top
| Type | Mount |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Height | 71 mm (2.77 ") |
| Weight | 230 g (0.51 lbs) |
| Width | 86 mm (3.35 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.