Back to Top
| Type | Cover |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | Black, Transparent |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SND-L6083R SND-L5083R SND-L6084R SND-L5084R QND-6070R QND-7080R |
| Diameter | 119.8 mm |
| Height | 97.9 mm (3.82 ") |
| Weight | 92 g (0.2 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.