Back to Top
| Product colour | Grey |
| Material | Steel |
| Compatibility | iPad mini (6th Gen) |
| Weight | 1400 g (3.09 lbs) |
| Width | 231 mm (9.01 ") |
| Depth | 38 mm (1.48 ") |
| Height | 170 mm (6.63 ") |
| Package width | 254 mm |
| Package depth | 51 mm |
| Package height | 178 mm |
| Package weight | 1600 g |
| 2 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.