Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 34500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet |
| OEM code | CF325X |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 25 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 595 mm (23.21 ") |
| Depth | 396 mm (15.44 ") |
| Height | 198 mm (7.72 ") |
| Package width | 595 mm |
| Package depth | 396 mm |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 5640 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
