Back to Top
| Page yield | 65000 pages |
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Color LaserJet Enterprise M751 |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Width | 483 mm (18.84 ") |
| Depth | 124 mm (4.84 ") |
| Height | 168 mm (6.55 ") |
| Weight | 600 g (1.32 lbs) |
| Quantity per EUR-pallet | 78 pc(s) |
| Pallet width | 1115 mm |
| Pallet length | 1152 mm |
| Pallet height | 989 mm |
| Pallet weight | 125000 g |
| Quantity per pallet | 108 pc(s) |
| Package width | 483 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Package height | 168 mm |
| Package weight | 970 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
