Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 21000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet 6000, CM |
| OEM code | CB381A |
| Page yield (colour) | 21000 pages |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 17 - 25 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Package length | 130 mm |
| Package width | 584 mm |
| Package height | 195 mm |
| Package weight | 1550 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
