Back to Top
| Page yield | 30000 pages |
| Product colour | Black |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | HP LaserJet M855, MFP M880 |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 27 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95 % |
| Package width | 603 mm |
| Package depth | 168 mm |
| Package height | 327 mm |
| Package weight | 3900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
