Back to Top
| Media weight | 300 g/m² |
| Printing media thickness | 11.5 µm |
| Package dimensions (WxDxH) | 238.13 x 20.64 x 304.8 mm |
| Package weight | 1000 g |
| Quantity per pallet | 490 pc(s) |
| Case or master carton quantity | 5 pc(s) |
| Paper dimensions | 216 x 279 mm |
| Weight | 910 g (2.01 lbs) |
| Media sheets per package | 50 sheets |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
