Back to Top
| Media weight | 300 g/m² |
| Package dimensions (WxDxH) | 149.23 x 22.23 x 193.68 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pallet | 1440 pc(s) |
| Case or master carton quantity | 5 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Weight | 410 g (0.9 lbs) |
| Media sheets per package | 60 sheets |
| Paper dimensions | 127 x 178 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
