Back to Top
| Product type | Badge |
| Orientation | Landscape (format) |
| Product colour | Black |
| Strap | 1118 mm |
| Inner width | 101.6 mm |
| Inner height | 70 mm |
| Width | 124 mm (4.84 ") |
| Height | 108 mm (4.21 ") |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.