Back to Top
| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkCentre |
| VESA mounting |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95 % |
| Weight | 413 g (0.91 lbs) |
| Width | 71 mm (2.77 ") |
| Depth | 203 mm (7.92 ") |
| Height | 68 mm (2.65 ") |
| Package width | 232 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 591 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.