Back to Top
| Original | |
| Page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Black |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 6000 pages |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Country of origin | Mexico |
| Colour | |
| Pallet weight (imperial) | 718 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 336.6 x 108 x 189.7 mm |
| Package weight | 1550 g |
| Pallet weight | 326000 g |
| Quantity per pallet | 198 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.