Back to Top
| Original | |
| Page yield | 3000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Colour | |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 57.5 x 45.3 x 42.3 " |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1460 x 1150 x 1075 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 13.8 x 8.7 x 3.7 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 350 x 220 x 95 mm |
| Package weight (imperial) | 2.5 lbs |
| Package weight | 1.1 g |
| Quantity per pallet | 160 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.