Back to Top
| Original | |
| Page yield | 1500 pages |
| Printing colours | magenta |
| Pallet weight (imperial) | 473 lbs |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Pallet quantity | 200 pc(s) |
| Colour | |
| Country of origin | Thailand |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 57.5 x 45.3 x 40.7 " |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1460 x 1150 x 1035 mm |
| Package weight (imperial) | 2.07 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 358 x 216 x 92 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 14.1 x 8.5 x 3.6 " |
| Package weight | 0.94 g |
| Pallet weight | 215000 g |
| Quantity per pallet | 200 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.