Back to Top
| Colour toner page yield | 3500 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Cartridge return & recycling | |
| Archival storage life |
n/a 2 year(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 37.75 x 43.25 x 39.25 " |
| Colour |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 878.8 x 1010.9 x 1150.6 mm |
| Original |
| Package dimensions (W x D x H) | 14 x 4.5 x 7 " |
| Package weight (imperial) | 1.6 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 356 x 114 x 178 mm |
| Package weight | 0.73 g |
| Quantity per pallet | 120 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.