Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 150000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX730de CX735adse CS730de |
| Country of origin | China |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 528 mm |
| Package height | 186 mm |
| Package weight | 1526 g |
| Single pack | |
| 84439990 | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.