Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 7000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark CX725de Lexmark CX725dhe Lexmark CX725dthe Lexmark CS725de Lexmark CS720de Lexmark CS720dte Lexmark CS725dte |
| Country of origin | China |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Package width | 189.992 mm |
| Package depth | 160.02 mm |
| Package height | 100.076 mm |
| Package weight | 424.10887 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.