Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 6000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | MS812de, MS810de, MS810dn, MS810n, MS810dtn, MS812dn, MS811dn, MS812dtn, MS811n, MS811dtn |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 39.3 x 47.1 x 49.6 " |
| Pallet weight (imperial) | 257.3 lbs |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 6000 pages |
| Pallet quantity | 84 pc(s) |
| Cartridge recollection | |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 998 x 1196 x 1259 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 6.2 x 19.5 x 7.8 " |
| Package dimensions (WxDxH) | 158 x 495 x 198 mm |
| Package weight (imperial) | 2.6 lbs |
| Package weight | 1200 g |
| Package type | Box |
| Pallet weight | 116700 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.