Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 11000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MS817n |
| Package width | 158 mm |
| Package depth | 495 mm |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 1200 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.