Back to Top
| Type | Laser toner |
| Page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MX421ade MX521de MX521ade MX522adhe MX622ade MX622adhe MS421dn MS421dw MS521dn MS621dn MS622de |
| Cartridge capacity | Extra (Super) Hight Yield |
| Package width | 137 mm |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 181 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.