Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 25000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MS711dn, MS710dn |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Width | 157.5 mm (6.14 ") |
| Depth | 495.3 mm (19.32 ") |
| Height | 198.1 mm (7.73 ") |
| Weight | 1724 g (3.8 lbs) |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.