Back to Top
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 16500 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX930dse |
| Country of origin | Japan |
| Package width | 81 mm |
| Package depth | 468 mm |
| Package height | 92 mm |
| Package weight | 700 g |
| Original | |
| Single pack |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.