Back to Top
| Product colour | White |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Output power | 30 W |
| AC adapter input voltage | 100-240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter output voltage | 56 V |
| Input current | 0.8 A |
| Output current | 0.536 A |
| Width | 60.2 mm (2.35 ") |
| Depth | 36.3 mm (1.42 ") |
| Height | 91 mm (3.55 ") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC adapter included |
| Cat5e |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
