Back to Top
| Product colour | Black |
| Package width | 37 mm |
| Package depth | 212 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 345 g |
| Master carton width | 215 mm |
| Master carton length | 377 mm |
| Master carton height | 224 mm |
| Master carton weight | 3857 g |
| AC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
