Back to Top
| Capacity | 11.3 L |
| Form factor | Rectangular |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Width | 241.3 mm (9.41 ") |
| Depth | 241.3 mm (9.41 ") |
| Height | 615.9 mm (24.02 ") |
| Weight | 6350 g (14 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.