Back to Top
| Capacity | 64.3 L |
| Form factor | Rectangular |
| Housing material | Polypropylene (PP) |
| Product colour | Grey |
| Lid | |
| Lid opening type | Pedal |
| Width | 501.6 mm (19.56 ") |
| Depth | 412.7 mm (16.1 ") |
| Height | 666.7 mm (26 ") |
| Package weight | 5443 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.