Back to Top
| Cable length | 0.3 m |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB B |
| Connector gender | Male connector/Male connector |
| Connector 1 gender | Male connector |
| Connector 2 gender | Male connector |
| Product colour | Blue |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Data transfer rate (max) | 5000 Mbit/s |
| Package width | 13 mm |
| Package depth | 125 mm |
| Package height | 215 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
