Back to Top
| Cable length | 7.62 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) + 3.5mm |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 80 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 80 % |
| Weight | 820 g (1.81 lbs) |
| Package width | 330 mm |
| Package depth | 255 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 840 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
