Back to Top
| Cable length | 7.6 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Black |
| AWG wire size | 28 |
| Weight | 900 g (1.98 lbs) |
| Package width | 42.80 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 344 mm |
| Package weight | 900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
