Back to Top
| Connector 1 | DB9 |
| Connector 2 | RJ45 |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Connector(s) | DB9 Male, RJ45 Female |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Package width | 21 mm |
| Package depth | 83 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package length | 3.27 mm |
| Cables included | N |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
